Çarşamba, Şubat 03, 2010

Pi Analitik Dershanesi KPSS'ye Hazırlıyor

KPSS'ye hazırlanan memur adayları, sadece elindeki imkanlarla yetinmiyor; aynı zamanda dershaneler aracılığı ile de özel destek alıyor. Bu konuya yönelik, birçok dershane özel derslikler oluşturuyor ve programlar hazırlıyor.

Bu bağlamda faaliyet gösteren bir dershane de Pi Analitik Dershanesi. Öğrenci Seçme Sınavı kurslarında büyük başarı sağlayan Pi Analitik Dershanesi, yoğun istek nedeniyle KPSS kursları da açmaya karar verdi.

Alanında uzman öğretmenlerle KPSS kursları vermeyi düşünen Pi Analitik Dershanesi, özellikle 2010 yılı KPSS'de oldukça iddialı.

Öğretmenlerine ve yayınevlerine güvendiklerini her fırsatta belirten Pi Analitik Dershanesi yetkilileri, bu alanda büyük başarı sağlayacaklarını belirtti.

Bu yıl sağlayacakları başarıya göre, KPSS kurslarının gelecek sene de devam edilmesi planlanıyor.

1 yorum:

  1. arkadaslar sizce pi analitiğin soruları zor mu?

    YanıtlaSil

1-) Yorum yazarken imla kurallarına uyunuz ve küfür etmeyiniz.

2-) Yorum yazmak için, "Yorumlama Biçimi" bölümünden "Adı/URL" seçeneğine tıklayarak, adınızı ve URL (Varsa site adresinizi)'nizi yazınız ya da "Anonim" seçeneğine tıklayarak yorumunuzu "Adsız" olarak yazınız.

 

Arama Varyasyonu:

KPSS, ÖSYM KPSS, ÖSS, Kamu Personeli Seçme Sınavı, 2010 KPSS, 2009 KPSS, 2008 KPSS, KPSS Soruları, KPSS Cevapları, KPSS Sonuçları, KPSS Soruları ve Cevapları, 2010 KPSS Soruları, 2010 KPSS Cevapları, 2010 KPSS Sonuçları, 2009 KPSS Soruları, 2009 KPSS Cevapları, 2009 KPSS Sonuçları, 2008 KPSS Soruları, 2008 KPSS Cevapları, 2008 KPSS Sonuçları, KPSS Puan Hesaplama

Bilgilendirme:

Şu an görüntülemekte olduğunuz web sitesinin amacı; KPSS'ye hazırlanan memur adaylarına, sınav ile ilgili son gelişmeleri, tarafsız olarak ulaştırmaktır. Bu site aracılığı ile; geçmiş yıllarda çıkan kpss soruları, kpss cevapları ve kpss sonuçları bulunabilir. http://www.google.com.tr/webhp?hl=tr#hl=tr&q=v-pillsbayi.com&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=9772173fa570c3ad
Tüm hakları: http://2008-kpss-sorulari-ve-cevaplari.blogspot.com/ 'a Aittir. Hiçbir şekilde izinsiz alıntı veya kopyalama yapılamaz.