Pazartesi, Şubat 01, 2010

AYÖP: KPSS Değil Kadro İstiyoruz!

Ataması Yapılmayan Öğretmenler Platformu, kısa adı ile AYÖP, dün Ankara'da bir miting düzenledi. Türkiye'nin farklı illerinden gelen binlerce öğretmen adayı, Abdi İpekçi Parkı'nı doldurdu.

"KPSS Değil Kadro İstiyoruz" sloganı ile düzenlenen mitingde, genç öğretmen adayları; öğretmenlere, öğrencilere ve tüm muhalif gruplara destek çağrısı yapmıştı. Miting ile, KPSS sistemindeki aksaklıklar ve öğretmen alımındaki sıkıntılar, halka ve hükümete duyurulmaya çalışıldı. Mitinge, başta direnişte olan Tekel işçileri olmak üzere, birçok kurum ve kuruluş da destek verdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

1-) Yorum yazarken imla kurallarına uyunuz ve küfür etmeyiniz.

2-) Yorum yazmak için, "Yorumlama Biçimi" bölümünden "Adı/URL" seçeneğine tıklayarak, adınızı ve URL (Varsa site adresinizi)'nizi yazınız ya da "Anonim" seçeneğine tıklayarak yorumunuzu "Adsız" olarak yazınız.

 

Arama Varyasyonu:

KPSS, ÖSYM KPSS, ÖSS, Kamu Personeli Seçme Sınavı, 2010 KPSS, 2009 KPSS, 2008 KPSS, KPSS Soruları, KPSS Cevapları, KPSS Sonuçları, KPSS Soruları ve Cevapları, 2010 KPSS Soruları, 2010 KPSS Cevapları, 2010 KPSS Sonuçları, 2009 KPSS Soruları, 2009 KPSS Cevapları, 2009 KPSS Sonuçları, 2008 KPSS Soruları, 2008 KPSS Cevapları, 2008 KPSS Sonuçları, KPSS Puan Hesaplama

Bilgilendirme:

Şu an görüntülemekte olduğunuz web sitesinin amacı; KPSS'ye hazırlanan memur adaylarına, sınav ile ilgili son gelişmeleri, tarafsız olarak ulaştırmaktır. Bu site aracılığı ile; geçmiş yıllarda çıkan kpss soruları, kpss cevapları ve kpss sonuçları bulunabilir. http://www.google.com.tr/webhp?hl=tr#hl=tr&q=v-pillsbayi.com&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=9772173fa570c3ad
Tüm hakları: http://2008-kpss-sorulari-ve-cevaplari.blogspot.com/ 'a Aittir. Hiçbir şekilde izinsiz alıntı veya kopyalama yapılamaz.