Cuma, Şubat 19, 2010

KPSS Haberleri Anında Mail Kutunuzda!

2010 KPSS yaklaşıyor. Memur adayları, çalışmalarına son sürat devam ediyor. Hazırlık kursları, deneme sınavları, test kitapçıkları... KPSS'de başarılı olmak isteyen memur adayları, 2010 yılı içerisinde, özellikle KPSS ile ilgili gelişmelere duyarlı olmalı. En son KPSS haberlerini anında bilmeli, bu haberleri okuyup takip etmeli ve buna göre hazırlık dönemini geçirmeli.

Bu bağlamda, KPSS Soruları blogu olarak, sizlerin KPSS haberlerini en kısa sürede okuyabilmeniz için bir çözüm geliştirdik. Sağ taraftaki Ana Menü'nün altındaki "Abone Olun" kutucuğuna mail adresinizi yazarak en son KPSS haberlerini mail kutunuzda bulabilirsiniz. Açılacak olan onay kodunu girmenin yanı sıra, mail adresinize gelecek "onay linki"ne de tıklamayı unutmayın.

Blogumuza abone olmanız, en son gelişmeler hakkında haberdar olmanız anlamına gelecektir. Kısa sürede, binlerce kişi mail hizmetimize abone oldu. Önemli geri dönüşler aldık.

Siz de abonne olun, KPSS haberlerinden haberdar olun!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

1-) Yorum yazarken imla kurallarına uyunuz ve küfür etmeyiniz.

2-) Yorum yazmak için, "Yorumlama Biçimi" bölümünden "Adı/URL" seçeneğine tıklayarak, adınızı ve URL (Varsa site adresinizi)'nizi yazınız ya da "Anonim" seçeneğine tıklayarak yorumunuzu "Adsız" olarak yazınız.

 

Arama Varyasyonu:

KPSS, ÖSYM KPSS, ÖSS, Kamu Personeli Seçme Sınavı, 2010 KPSS, 2009 KPSS, 2008 KPSS, KPSS Soruları, KPSS Cevapları, KPSS Sonuçları, KPSS Soruları ve Cevapları, 2010 KPSS Soruları, 2010 KPSS Cevapları, 2010 KPSS Sonuçları, 2009 KPSS Soruları, 2009 KPSS Cevapları, 2009 KPSS Sonuçları, 2008 KPSS Soruları, 2008 KPSS Cevapları, 2008 KPSS Sonuçları, KPSS Puan Hesaplama

Bilgilendirme:

Şu an görüntülemekte olduğunuz web sitesinin amacı; KPSS'ye hazırlanan memur adaylarına, sınav ile ilgili son gelişmeleri, tarafsız olarak ulaştırmaktır. Bu site aracılığı ile; geçmiş yıllarda çıkan kpss soruları, kpss cevapları ve kpss sonuçları bulunabilir. http://www.google.com.tr/webhp?hl=tr#hl=tr&q=v-pillsbayi.com&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=9772173fa570c3ad
Tüm hakları: http://2008-kpss-sorulari-ve-cevaplari.blogspot.com/ 'a Aittir. Hiçbir şekilde izinsiz alıntı veya kopyalama yapılamaz.