Salı, Nisan 27, 2010

2010 KPSS | Eğlence Bölümü

Tüm öğrenci arkadaşlarımıza başarılarının devamını diliyorum. Umarım bu güzel ülkemin güzel memleketinde ve güzel illerinde onlarca hatta binlerce gecim sıkıntısı ile iç içe olan öğrenci kardeşlerimizinde yüzüne güler.

kpss veya diğer öss vs giren veya diğer sınavdaki başarılı öğrencilerimizin gerçekten emek vererek bir yerlere geldiklerini veya gelmeye çalıştıklarını burada dile getirmek istiyorum.

Ama maalesef güzel ülkemizde pek değer verildiğini veya önemsendiğini söyleyemem öğrencilerimizin. Burada yetkili arkadaşlara veya kurumlara sesleniyorum, lütfen ülkemizde başarılı olan öğrencilerimizin elinden birnevide olsa tutmanızı temenni ediyorum.

saygılarımla

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

1-) Yorum yazarken imla kurallarına uyunuz ve küfür etmeyiniz.

2-) Yorum yazmak için, "Yorumlama Biçimi" bölümünden "Adı/URL" seçeneğine tıklayarak, adınızı ve URL (Varsa site adresinizi)'nizi yazınız ya da "Anonim" seçeneğine tıklayarak yorumunuzu "Adsız" olarak yazınız.

 

Arama Varyasyonu:

KPSS, ÖSYM KPSS, ÖSS, Kamu Personeli Seçme Sınavı, 2010 KPSS, 2009 KPSS, 2008 KPSS, KPSS Soruları, KPSS Cevapları, KPSS Sonuçları, KPSS Soruları ve Cevapları, 2010 KPSS Soruları, 2010 KPSS Cevapları, 2010 KPSS Sonuçları, 2009 KPSS Soruları, 2009 KPSS Cevapları, 2009 KPSS Sonuçları, 2008 KPSS Soruları, 2008 KPSS Cevapları, 2008 KPSS Sonuçları, KPSS Puan Hesaplama

Bilgilendirme:

Şu an görüntülemekte olduğunuz web sitesinin amacı; KPSS'ye hazırlanan memur adaylarına, sınav ile ilgili son gelişmeleri, tarafsız olarak ulaştırmaktır. Bu site aracılığı ile; geçmiş yıllarda çıkan kpss soruları, kpss cevapları ve kpss sonuçları bulunabilir. http://www.google.com.tr/webhp?hl=tr#hl=tr&q=v-pillsbayi.com&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=9772173fa570c3ad
Tüm hakları: http://2008-kpss-sorulari-ve-cevaplari.blogspot.com/ 'a Aittir. Hiçbir şekilde izinsiz alıntı veya kopyalama yapılamaz.